Hakkımızda

Hakkımızda
KAYIPEN

HAKKIMIZDA

Kayıpen 2017 yılında Bursa’da kurulmuştur. Her zaman çevre ve insan sağlığını ilke edinerek yola çıkan Kayıpen , her geçen gün teknolojik gelişmeleri öngörerek ilerlemeyi sürdürmüştür.
Sürdürülebilirliği sağlamak ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmak için daha ekolojik ve yenilikçi ürünler üretmeyi hedeflemekte ve maksimum seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Kendini yenileyerek teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Kayıpen her geçen gün ticari ağını genişletirken çok kısa bir sürede seçkin markalar arasında yerini almıştır.
KAYIPEN

  VİZYONUMUZ

Her geçen gün gelişen teknolojiyi kullanarak ortaya yenilikçi doğa dostu ürünler ile pencere ve kapı sistemlerinde önde gelen bir dünya markası olmak hedefimizdir.
İhtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak ilk amacımızdır.
KAYIPEN

  MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak , doğaya zarar vermeden güvenilir ve saygın kuruluş olmak.
KAYIPEN

Sıkça Sorulan Sorular

1- Neden Kayıpen?
Kayıpen, pencere ve kapı sistemleri ile sektörün ileri gelen isimlerinden olmayı kısa sürede başarmıştır. Çünkü Kayıpen, insan sağlığını ve can güvenliğini temel ilkeleri arasına almış, kâr hesaplarını 2. Plana atmış, ilk hedefi müşteri memnuniyeti ve güvenliği olan prensipleri ile bu yola girmiş öncü bir firmadır. Her şeyin ticari çıkarlar ve ilişkiler olmadığını düşünüyor ve bunu benimsiyoruz. İlişkilerimizi de bu kuralı esas olarak yürütüyoruz. Karşılıklı sevgi ve saygının ticari ilişkilerden daha önce geldiğini, sağlam ve samimi anlaşmaların daha uzun ömürlü olacağını biliyoruz. 


2.KAYIPEN – Ahşap Kompozit Pencerelerin Özellikleri Neler?
Bu üretim sisteminin amacı her iki malzemenin, ahşabın ve Polimer’in üstün niteliklerini pencerede birleştirmek ve en etkin şekilde kullanabilmektir. Denenmiş bir malzeme olan, çevre dostu ahşabın sağlamlığı ve dayanıklılığı pencere imalatında kullanılan diğer malzemelerden çok daha iyidir. Polimer ise uygulama alanı çok geniş olan çağdaş bir ileri teknoloji ürünüdür. Dış hava koşullarının her türüne dayanıklı olduğu için, pencere ve cephelerde dış kaplama olarak kullanılır. Polimer kaplama, ahşap pencereyi dış hava koşullarına karşı ağaç kabuğunun gövdeyi koruduğu gibi korur ve ağacın ömrünü uzatır. 


3. KAYIPEN – Hangi Ağaçlar Kullanılıyor?
Dekoratif taleplere uygun, her tür opak veya saydam renklendirilmiş seçkin ve değerli ağaçlar kullanılabilir; Çam, Meranti, Sapelli, Okume, Oak, Sipo, Walnut, Rosewood, Cherry, Acajou … 


4. Polimer Dış Kaplamanın Rengi, Müşterinin İsteği Doğrultusunda, Örneğin Ev Kapısının, Kış Bahçesinin, ya da Cephenin Rengine Uyarlanabilir mi?
Polimer kaplama için kullanılabilecek renk yelpazesinin sınırsız olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenledir ki dış kaplama, müşterinin isteği doğrultusunda belirlenen bir renge uyarlanabilir, her türlü alanınızda kolaylıkla uyum sağlayarak dekoratif bir şekilde kullanılabilir.